Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю „ЄВРО-ПРЕСАЛ-БЕТОН” було засноване в 2006 році як спільне Чесько — Українське підприємство, предметом діяльності якого є виробництво та продаж вібролитих та вібропресованих бетонних виробів: тротуарна плитка (бруківка), бордюр дорожній, поребрик для мощення тротуарів, доріг, площ, парків, скверів. Декоративні бетонні блоки та дашки для будівництва парканів, гаражів.
За короткий період часу наше підприємство освоїло широкий ринок збуту продукції у Закарпатській області, Львівській області та по Україні загалом. Бетонні вироби підприємства відповідають високим стандартам якості і безпеки та використовуються в розвинутому будівництві та благоустрою територій.
Продукція, виготовлена ТзОВ “ ЄВРО-ПРЕСАЛ-БЕТОН ” на основі вібропресованого бетону, характеризується:
— естетичною лицьовою поверхнею за рахунок присутності великої гами кольорів, геометричних розмірів та конфігурації виробів;
— високим рівнем міцності, морозостійкості, про що свідчить довготривалий термін придатності;
— низьким коефіцієнтом водопоглинання та стирання лицьової поверхні, не піддаються впливу зовнішнього середовища.
Процес виробництва будівельних матеріалів ТзОВ » ЄВРО-ПРЕСАЛ-БЕТОН » максимально автоматизовано, організовано на встановленні сучасного чеського обладнання, з дотриманням всіх діючих норм та законів України. Це дозволяє з кожним роком збільшувати асортимент і нарощувати кількість випуску як оздоблювальних бетонних виробів (тротуарна плитка, бордюр, поребрик, блок, дашок).
На виробництві використовуються виключно українські матеріали, які мають сертифікати якості та висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи.